YouTube otseülekanne Ukrainast

YouTube andis eelmisel aastal oluliselt vabamad käed üritustest otseülekannete tegemiseks. Hetkel räägivad YouTube.com/LIVE 5 populaarsemat News&Politics kanalit, mis Kiievis toimub.

YouTube LIVE

Populaarseim otselülitus on espresso.TV kanalis, mida hetkel jälgib ligi 100 000 vaatajat. Ka tänases ERR Terevisioonis näidati korduvalt just selle kanali otselülitust.

httpv://www.youtube.com/watch?v=jrZcAsPKK74

Sotsiaalmeedial on tänastes revolutsioonides oluline osa, mõne aasta tagustel Araabia kevade sündmustel lausa kandev roll. Kui Facebooki, Twitteri ja muude kanalite kaudu jõuab meile teksi ja pildikujul info toimuvast, siis YouTube otsepilt näitab meile seda, mis just praegusel hetkel toimub.

Otsepilt on kõige värskem uudis, ja seetõttu atraktiivne ka online-meediale. Näiteks Kiievi live on hetkel ka DELFis esiuudiseks:

DELFI

Kuigi otselülitus on mõnikord tehniliselt või teadlikult veidi edasi lükatud, näiteks Red Bull Stratose YouTube otseülekande vaatajarekordi püstitamisel oli meelega väike delay, et õnnetuse korral saaks kiiremini reageerida ning ka pokkeri võistluste live-streamid vajavad pettuste vältimiseks otseülekannet väikese viivitusega, on see siiski kõige ausam sisu kohapeal toimuvast.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian