YouTubes algas Eesti esimene tõsieluseriaal

TallinCasaDeBailenas asuvat tantsuklubi on video vahendusel võimalik turundada mitmel viisil. Võib lihtsalt näidata klubi asukohta ja tutvustada selles pakutavaid teenuseid, kuid Tallinna kesklinnas asuv Casa de Baile tantsukeskus on klubi tutvustamiseks loonud Eesti esimese YouTube tõsieluseriaali.

Seriaal räägib lugu sellest, kuidas jalgpallur Mikk, kontoritöötaja Katriin, turundaja Cristo, küünetehnik Irina, start-up ettevõtja Kristjan ja personalispetsialist Kristel õpivad poole aasta jooksul selgeks salsatantsud.

httpv://www.youtube.com/watch?v=vIEqgo2G3uw&list=PLem-peLjfxJo9UYGbVXWgLKaCNT4lTicq

Nädal tagasi avaldatud seriaali avaosa sai üle 1100 vaataja tähelepanu, teine osa tuli avalikuks eile ning selle viimased osad ei ole veel filmitud. Seriaali uusi osasi on teisipäeviti võimalik näha YouTube kanalis /casadebaile veel mitu kuud.

Tasub välja tuua:

  • Seriaali osad lõppevad üleskutsega vaadata järgmist osa, liituda kanaliga või minna edasi tantsukeskus.ee veebilehele.
  • Kanal on kenasti kujundatud, välja toodud playlist, mille jagamisel saab hiljem terve seriaali ära vaadata (a’la selles postituses täieneb playlist automaatselt).
  • Videole on lisatud eesti- ja inglisekeelsed subtiitrid ehk seda saab kontoritingimustes vaadata ka ilma helita.

… ehk YouTube tehnikatest on võetud pea maksimum.

Kokkuvõte

Välja on mõeldud väga hea lugu – kuidas täiesti nullist salsatants selgeks õppida ehk potensiaalsele uuele kliendile räägitake ja näidatakse läbi konkreetsete tegelaste, mis tantsutundides toimub.

Regulaarset videosisu, milles ka mingi lugu sees on, loovad Eestis veel vähesed. Casa de Baile salsaseriaal heaks näiteks ja eeskujuks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian