YouTube tasuta õppetunnid on nüüd 20 keeles

Kuidas YouTube abil sissetulekut suurendada, on pea iga videohuvilise üks esimesi küsimusi. Võimalusi on mitmeid, kuid kõik on ühel või teisel viisil seotud turundamisega. 

Erinevaid YouTube koolitusi leiab internetist rohkem kui küllaga, näiteks Udemy keskkonnas on Video and Mobile Marketing teema all pea 50 erinevat koolitust, millest kallimate hinnad algavad pea 500.- dollarist. Kuigi mõnele võib pilgu visata kasutades 5-minutilist Free Preview võimalust, siis ükski ei ole nii ajakohane  ja asjalik kui YouTube enda Creator Academy ja Creator PlayBook, mis on pealegi tasuta.

YouTube Creator Academy

YouTube Creator Academy

YouTube soovib õpetada igat video üleslaadijat, kuidas teha asju paremini. Alates sisuloomest, brändimisest ja kanali tellijate saamisest kuni videote optimeerimiseni. YouTube teeb seda tasuta, sest mida kvaliteetsemad on videod, seda rohkem on keskkonnal vaatajaid ja kasutajaid.

Mõni päev tagasi teatas YouTube, et YouTube Creator Academy on tõlgitud 20 eri keelde alates Prantsuse kuni Hiina keeleni. Tõenäoliselt see nimekiri täieneb veelgi, kuid eestikeelset YouTube õppeprogrammi sellest siiski ei leia.

Seega, kui soovid YouTube kohta targemaks saada, siis unusta tasulised koolitused stiilis “Kuidas Ühe Ööga YouTube Abil Googles Esimeseks Tulla” või “Kuidas Teenida YouTube Abil  2000K Kuus Ja Seda Ilma Filmimata”. Lae parem alla YouTube Creator Playbook või vaata selle online versiooni ning jälgi ka Creators Academy tasuta õppetunde.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian