YouTube populaarseimad videod 2012

YouTube on alates 2010. aastast teinud aasta populaarseimate videote kokkuvõtte. Kui 2010. aastal mixiti video lihtsalt kokku ning 2011. aastal pandi seda tegema kõige halvem laulja, siis eile üleslaetud selle aasta kokkuvõte on eraldi produtseeritud kaasates selleks terve ports YouTube staare.

Loomulikult saab videos peatähelepanu YouTube läbi aegade vaatatuim hobusetants:

httpv://www.youtube.com/watch?v=iCkYw3cRwLo

2012 TOP 10

Leiad videost kindlasti sarnasusi 2012. aasta vaatamise TOP 10st:

  1. PSY – Gangnam Style: Korea hobusepop on 6 kuuga tõusnud YouTube populaarseimaks videoks, mis on tõenäoliselt esimene, mille vaatamiste arv saab lähiajal 10 numbrit.
  2. Walk off the Earth: Viiekesi ühel kitarril mängitud Gotye cover on kogunud kokku 140 miljonit vaatamist.
  3. KONY 2012: Üheks nädalaks oli tegemist maailma jagatuima videoga. Samapikk kui kõik teised videod kokku ning 94 miljonit vaatamist.
  4. Call Me Maybe – Bieber, Gomez, Pena: Teeneegrite cover ei ole kindlasti nii hea kui Barack Obama oma, kuid vaatamisi on 20 miljonit rohkem. Obama LMFAO videot sai isegi jagatud.
  5. Epic Rap Battles – Obama vs. Romney: 45 miljoni vaatamisega Obama vs Romney räpilugu on Epic Rap Battlesi kontol oluliselt popim kui Delfi arvates viimane, veel “vaid” 15 miljoni vaatamisega Santa-Claus vs Moses.
  6. Dramatic Surprise: TNT telekanali reklaam Belgia väikekülas, mis on saanud ligi 40 miljonit vaatamist ja kajastust ka Eesti meedias.
  7. Why You Asking All Them Questions: Mustad mehed küsivad küsimusi. Kuna ligi pooled video 39 miljonist vaatamisest on pärit mobiilidelt, siis ilmselt mõned mehed  vajavad meeldetuletust.
  8. Lindsey Sterling: Jäine ja ilus viiulimäng on saanud üle 38 miljoni vaatamise.
  9. Facebook Parenting: IT tehnikust isa on saanud oma tütre õpetamisele üle 35 miljoni vaatamise.
  10. Stratos Highlights: Maailma kõrgeim õhulend sai otseülekandes ühel hetkel üle 8 miljoni jälgija ning peale seda on üle 14 000 video “Felix Baumgartneri” äramainimisega YouTube üles laetud.

Kellel aga hobusepopist kõrini ning arvavad, et seda ei peaks ka Ringvaade kajastama, siis allolevas aasta populaasemate videote interaktiivses versioonis saab annotatsioonide abil iga kuu 4 vaadatuimat videot. Hobune võib vahele jääda.

httpv://www.youtube.com/watch?v=DTCmHC8IuuI&list=PLSTz8jpJdr5pkXfNu3IQAOYIQjjTY0DMj&index=11

Viktoriiniküsimus: millises väljatoodud video mis kohas on tükike Eestit? Jäta esimesena vastus siia kommentaariks ja võidad eestikeelse “Digivideo käsiraamatu”.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian