YouTube käsiraamatu kolmas osa keskendub vaatajate kaasamisele

Eelmisel nädalal lanseeritud YouTube käsiraamatu kolmas versioon keskendub vaatajate kaasamisele ning nende hoidmisele, sest video klikkidest on tähtsamaks saamas video vaatamise aeg.

Lisaks allalaetavale .pdf versioonile (33MB) on käsiraamat YouTube “loomingulises keskkonnas” (Creative Hub) esmakordselt kättesaadav ka interaktiivse veebilahendusena.

YouTube CreatorHubi kontol on käsiraamatust 46-sekundiline introklipp:

httpv://www.youtube.com/watch?v=qiXHCZvYZhM

Partnerite videokanalis on 2 minutit pikem lühitutvustus:

httpv://www.youtube.com/watch?v=4WAnZxKMFig

Kohustuslik kirjandus

Pikema sissejuhatuseta on see tasuta allalaetav 111-leheküljeline käsiraamat kohustuslik kirjandus kõigile videoturundushuvilistele. Lühidalt – kui sa näed videote tootmisega vaeva rohkem kui tund, ehk YouTube ei ole sinujaoks koht, kuhu laed vaid editeerimata mobiiltelefoni videosi, siis võiksid leida selle lisatunni, et läbi lugeda YouTube   soovitused videote tootmisel ja levitamisel.

Kuigi kõik pole siiski kuld, mis kirjas, sest mitmed, vaid Partner Programmi võimalused, Eestis ei kehti ning channel feedi ja sotsiaalmeedia peatükkide kõikide soovitustega ei pea nõustuma, siis 111-leheküljest vähemalt 90 on kindlasti paljudele selle blogi lugejatele kasulikud.

Kui arvad, et mõni sõber võiks samuti teemast targemaks saada, siis jaga talle seda linki.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian