YouTube kanalil ei ole sisu?

Eilsest tabas YouTube ikaldus, mis kaotas ära paljude kanalite esilehelt kogu info. Olen just kirjutamas pikemat positust spodialaliitudest ja palun väga – väidetavalt ei ole Eesti Kergejõustiku YouTube kanalil sisu:

kergejõustik youtubes

 

Sama murega pöördus hommikul minu poole Aivar Ruukel, kelle Finno-Ugric Tastes YouTube kanalil on sama probleem. Tegemist võib olla tõsise ehmatusega, sest kanalile sisse logides avaneb pilt, milles YouTube ütleb, et kanalis ei ole ühtegi videot:

Finno Ugric2

Tegelikult on videod siiski olemas ning YouTube otsingust leitavad kuid tundub, et hetkel on probleemiks see, et kanalil on vana kujundus. Selleks tuleb kanali ülalt paremalt leida seaded ning selle alt tuleb sisse lülitada “Kanali paigutuse kohendamine”:

Finno Ugric3

Siiski ei ole tegemist 100% töötava lahendusega, sest mõne kanali sain sedasi testides tööle, kuid juhtus ka nii, et seis samaks.

Kindel on see, et YouTube parandab selle vea lähipäevil või tundidel, kuid kõik, kes ei ole veel oma kanalile kohandatud paigutust teinud, võiksid selle kindlasti ära teha ning kanali esilehte korrastada, tuues sellel eraldi välja playlistid ja ühe kanali treileri.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian