Lihtne nipp kuidas saada YouTube kanali tellijaid

Facebooki lehtedel on fännid, YouTube kanalitel on tellijad (subscriberid). Mida rohkem on kanalil tellijaid, seda rohkemateni sellesse laetud videosisu automaagiliselt jõuab. Suurema tellijaskonnaga kanaleid eelistab ka YouTube videote otsingutulemustes. 

Kanali tellijaid saab juurde näiteks nii videos esitatavate üleskutsete, kirjelduses oleva teksti kui ka lõpuekraanide abil. Üheks lihtsamaks nipiks on aga kanali lingi jagamisel lisada URL-i lõppu:

“?sub_confirmation=1”

Selliseid linke, kus URL-i lõppu on “?sub_confirmation=1” lisatud, saab kasutada nii veebilehtedel, e-maili signatuuris kui mujal. Kui oleme veebilehele lisanud sotsiaalmeedia kanalite alla ka YouTube, siis tegelikult ei soovi, et külastaja veebist YouTube läheks. Aga kui ta selle kliki teeb, siis võiks ta YouTube kanalisse viia lingiga, mis küsib, et “Kas soovite kindlasti kanali **** tellida?”.

Näiteks kui keegi Eesti 3×3 korvpalli veebilehelt klikib YouTube nupule, siis avaneb talle link: https://www.youtube.com/user/3on3Streetball?sub_confirmation=1 ning allolev pilt.

Eesti Vabariigi Presidendi veebilehel on YouTube küllaltki suure nupuna välja toodud. See aga viib otse: https://www.youtube.com/presidendikantselei lehele, milles üleskutse kanali tellimiseks puudub. 

Eesti President YouTube

Ära ole nagu President. Turunda YouTubes targalt. Kui sinu veebis on link YouTube kanalile, siis lisa sellele üleskutse kanalit tellima. 

SAADA OMA YOUTUBE KANALI LINK

Saada link oma ettevõtte või organisatsiooni YouTube kanalile. Saad vastu kolm soovitust, mida saad sellel paremaks muuta. 

[contact-form-7 id=”16613″]
etEstonian