YouTube avaldas käsiraamatu temaatilised lisad

Maailma suurim videokeskkond avaldas juba 2-aastat tagasi YouTube käsiraamatu (Creators Playbook) esimese versiooni, et tutvustada videotootjatele ja üleslaadijatele optimeerimistehnikaid, brändinguvõimalusi ning anda soovitusi videote sisu osas.

2012. aasta lõpus avaldatud käsiraamatu kolmandas osas keskenduti vaatajate kaasamisele, kuid eelmisel nädalal anti teada viiest uuest lisast, mis on loodud teemade kaupa: muusika, sport, haridus, meediaettevõtted ja mittetulundus.

Kohustuslik kirjandus

YouTube soovib läbi kasutajate parema sisupakkumise ning tehnikate ärakasutamise hoida vaatajaid kauem keskkonnas, mistõttu on sisuloojate harimine keskkonna jaoks oluline. Seega, kui laed YouTube videosi, siis Creators Playbook on sulle soovituslikult kohustuslik kirjandus.

Kuna YouTube kasutajate valdkonnad ja strateegiad on erinevad, näiteks muusikaloojad planeerivad uue laulu avaldamist, spordis on tähtis pakkuda sisu hooajavälisel ajal, siis temaatilised näited ja soovitused annavad inspiratsiooni ja teadmisi videosisu loomisel.

Kõik algab sisust

Siiski ei ole YouTube käsiraamatus väljatoodud soovitusi ja tehnikaid kasutades edu garanteeritud, sest ülemaks kui pealkirju, kallimaks kui kirjeldusi, tuleb sisu tunnistada. Kui video vaatajat ei huvita, siis ei ole erilist vahet, milliseid tehnikaid kasutad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian