Vimeo uuendab välimust

Sarnaselt YouTube’ga on ka Vimeo lähinädalatel minemas üle lähiajaloo suurimale sisu- ja kujundusmuutustele. Kiire ülevaate muutustest leiab vimeo.com/new lehelt, promovideo on alljärgnev:

Kuna paljudel turundajatel endiselt oma konto maailma nr.2 ning paljude arvates video kvaliteedilt nr.1 keskkonnas puudu, soovitame selle kiirelt luua – selleks kulub tõesti vaid paar minutit. Muidu võib keegi teine Teie soovitud konto hõivata.

Peamised muutused:

1) Keskendumine videole ja suurele ekraanile

Kui YouTubes on standardformaadis video vaatamisel paremal pool segamas reklaamid ja related-videod, siis Vimeo uus standardplayer saab olema suuremas formaadis.

2) Sotsiaalsus – Vimeo feed (wall)

Nii Vimeo kui YouTube on sotsiaalvõrgustikud ning mõlemas on peamine sisuline muutus vaataja tähelepanu pikaaegsem püüdmine. Vimeo feed (vs Facebooki wall) hakkab täitma lisaks lemmikkanalite updatedele ka inboxi rolli: “You already have enough inboxes in your life, so we changed your inbox on Vimeo to your feed”.

3) Kiirem mitmekülgsem video laadimine

Lõpuks ometi saab Vimeos laadida mitu videot korraga üles. See võimalus on eriti hea aeglase internetiühenduse korral, kui videod saab näiteks öisele ajale üleslaadimise järjekorda panna.

4) Lisaks

Lisaks terve tonn tehnilisi muutuseid, näiteks veelgi parem thumbnaili valik (vs YouTubes saab valida vaid 3 väikepildi vahel), mitu URLi profiili lehele, paremad video allalaadimise võimalused, privaatuse seaded, otsing jne.

Kokkuvõte:

– Kui sul veel ei ole kontot Vimeos, siis tee see kohe. Võtab vaid mõne minuti.
– Vaata ja registreeri konto: vimeo.com/new, et saada koheselt uuenduste rakendusest teada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian