Maailma üks suurimaid videote jagamise keskkondi Vimeo teatas hiljuti, et Dropboxi kasutajad saavad nüüdsest oma video otse ja automaagiliselt üles laadida. Kuna Dropbox on üks populaarsemaid suurte failide (mida teadupoolest video failid enamuses on) jagamise keskkondi internetis, siis on kindlasti tegemist oodatud teenusega.

Vaata ka videot:

Paus faili üleslaadimisel

Oma arvutist videofailide üleslaadimisel on nüüdsest võimalik teha paus ehk failide üleslaadimist saab planeerida internetiühenduse olemasolu järgi. Näiteks mõne sündmuse puhul on võimalik pool videot laadida üritusel kohapeal, teine pool kodus või mujal, kus ühendus parem.

Custom thumbnail

Kui varasemalt võimaldas Vimeo valida video väikepildi ehk thumbnaili 9 võimaluse vahel (YouTubel on tänaseni 3 valikut – video kohad 1/3, 1/2 ja 2/3), siis viimane muudatus võimaldab Vimeos väikepilti valida igast video hetkest.

Väikepilt on pealkirja järel tähtsuselt teine tegur mis kutsub üles videot vaatama – seetõttu tasub selle valikul veidi vaeva näha. Tõenäoliselt tõstab lähiajal ka YouTube vidote thumbnaili valikute arvu tavakasutajate seas.

Videoturunduse käsiraamat 2.1?

Viimase poole aasta jooksul tehtud Vimeo ja YouTube uuenduste tõttu tuleb lähiajal Videoturunduse käsiraamatut [2.0] uuendama hakata. Viska like kui mõte meeldib.