Video igast Riigikogu liikmest?

Kõrgeima võimu kandja valis mõned päevad tagasi riiki esindama uue ja esindusliku XII Riigikogu koosseisu, kus peale “partide” lahkumist ja valitsuse asendusliikmete maandumist hakkab seadusandlikku võimu teostama 101 liikmeline seltskond.

Keskmine eestlane ehk valija oskab tõenäoliselt peast nimetada neist kümmekond, nimekirja nähes ehk tunneb ära häälteenamuse, kuid kõikide peast nimetamine või pildi järgi äratundmine on tõenäoliselt pähkel ka politoloogidele.

Seetõttu oleks hea kui igast parlamendi liikmest oleks Riigikogu veebilehel lisaks pildile, majandushuvide deklaratsioonile ja teksti kujul sõnavõttudele ka 30-60 sekundiline lühivideo, mis lisaks sellele, et näitaks valitud seadusandliku võimu esindajat palju personaalsemalt, annaks võimaluse ka asendusliikmetel ja teistel vähemtuntumatel Riigikogulastel oma tausta ja mõtteid huvilistele tutvustada.

Seega – Riigikogul on küll Twitter ja Facebook, kuid miks mitte YouTube kanal? Esimesed 101 videot võiks juba kuu aja pärast ära teha…

Kui arvad samamoodi, siis vajuta selle postituse all FB “meeldib” nupule või kommenteeri/jaga seda postitust.

Videoturundus.ee arvates on tegemist huvitava, kuid seni kasutamata võimalusega, mis kindlasti aitaks kaasa Riigikogu töö ja tegemiste tutvustamisele valimiste vahelisel perioodil. Vajadusel on oleme nõus need 101 videot tootma tasuta. Sellekohane ettepanek on Riigikogu Kantseleile edastatud…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian