Reisi, filmi ja vaata maailma!

Video on üks mõjusamaid müügivahendeid, sest inimesed, kes vaatavad toote või teenuse videotutvustusi, on palju tõenäolisemalt valmis seda ostma kui need, kes teevad otsuse vaid piltide või teksti põhjal. See valem kehtib nii käegakatsutavate toodete müügis kui ka näiteks turismiteenuste müümisel.

Turism on valdkond, kus turundamine internetis on kiirenevalt kasvava tähendusega – pea igal turismitalul on veebileht, sihtkoha pildigaleriid on väljas kõikidel reisikorraldajatel, kuid videoturundusvõimalusi oma teenuse tutvustamiseks paljud senini ei kasuta.

Samas kui Teil oleks eelnevalt võimalik vaadata videotutvustusi sihtkohast, hotellist ja pakutavatest väljasõitudest, siis teeksite tõenäoliselt palju objektiivsema otsuse, kuhu ja millisele puhkusele minna ehk kuidas oma aastas suhteliselt piiratud puhkuseaeg parimal viisil ära kasutada. Ja tõenäoliselt eelistaksite sellist reisiteenuse pakkujat, kes Teile võimalikult objektiivse pakkumise teeb.

Kui vaadata seda mõtet nii teise vaatenurga alt, siis täna nii Eestis kui maailmas väga paljud majutusasutused – turismitalud, mõisad, hotellid ja kõikvõimalikud aktiivsete puhkusepaketide pakkujad (kanuumatkad, safarid aafrika savannides), kes video võimalust oma teenuste pakkumiseks ei kasuta, mis tähendab, et kui sul on kaamera, huvi videote produtseerimisega tegeleda ehk sa suudad seda teenust ka pakkuda, siis vastutasuks võid sa … tasuta reisida ja reisielamusi nautida!

Muutudes oma ala profiks nii teadmiste kui enese müügi osas on sellel, paljude jaoks unelmate alal, isegi elatist teenida.

Vaata lähemalt: http://TourismVideoMarketing.com


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian