Tehnikahuviliste YouTube kanal Motors24

[vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_column_text]

Motors24 on üks huvitavamaid eestikeelse sisuga YouTube kanaleid. Oma 1,3 miljoni vaatamise ja 1786 tellijaga on ta Eestis TOP 30 seas, kuid oma sihtgrupis pikalt esimene.

Kanal on mõeldud kõigile mootorspordi- ja tehnikahuvilistele ning suures plaanis võib kanalil olevad videod jagada kolme kategooriasse:

Näiteks Tehnika TV video, kus hinnatakse kolme ekstreemkaamerat:

httpv://www.youtube.com/watch?v=p0VSn5F-YUA

Kanalis olevad videod on oma sisu poolest pikemad kui traditsiooniline 1-3 minutit. Samas huvitab sihtgruppi tõenäoliselt veidi põhjalikum analüüs kui lihtne lühiülevaade.

Elioni Digitark

DigitarkTehnika TV videosi võib teatud määral võrrelda Elioni Digitark YouTube kanaliga , mis siiski oma õppevideotes räägib peamiselt oma toodetest ja teenustest (sekka reklaame), millel ka üle 500 000 vaatamise, kuid vaid 211 tellijat.

Photopoint

Hea näide on ka Photopointi YouTube kanal, millel 554 tellijat (vaatamiste arv peidetud), kuid mis samuti jagab digitaaltehnika uudiseid.

Aeg-ajalt tuleb siin blogis tegijaid kiita, Motors24 väärib kindlasti märkimist, sest tehnikahuvilisi on Eestis rohkem kui turundushuvilisi ning Motors24 on oma nišis Eestis hetkel üks parimad online videoturundajad. Vaielge vastu.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian