Tehisintellekti abil saad video 5 minutiga

Alusta oma esimese AI video loomist siit: bit.ly/AI-video-maker Proovi järele – see on lihtsam, kui sa arvata oskad.

Tehisintellekt on saamas iga turundaja igapäevaseks tööriistaks. Videomaailmas on üheks uueks lahenduseks invideo AI, mis töötab ChatGPT-ga sarnaselt, kuid vastuseks ei ole mitte tekst, vaid video!

Kuidas töötab video tehisintellekt?

Esiteks on vaja öelda, millest videot soovid, näiteks “”5 reasons why Small Businesses should use YouTube in their marketing” ning lisada kirjelduse millises stiilis video võiks olla. Näiteks “use humor” jne.

YouTube video puhul saad valida pikkuse alates 30 sekundist kuni 15 minutitini. Lisaks selle, kellele on see mõeldud, milline on selle look and feel, pealeloetava hääle soo (mees/naine) ning isegi aksendi (valikus ka Indian English ja Australian). Võid videole “keevitada peale” ka subtiitrid, selleks muuda seda peale esimese versiooni valmimist ehk ütle vaid “add subtitles”.

Võid luua ka püstises stiilis YouTube Shortsi (mida saad kasutada ka teistel platvormidel). Sel juhul video pikkust ei saa valida, kuid subtiitrid on automaatselt sees.

Seejärel teeb invideo AI kõigepealt video scripti, siis loob peatükid, lisab pealelugemise ning lõpuks otsib pildi- ja videopankadest sobivad kattekaadrid. Kõik see võtab aega vaid mõned minutid

Kui oled tulemusega rahul, saad video kohe alla laadida. Kui ei ole, saad kõiki asju enne muuta.

Tasuline vs tasuta lahendus

Tasuta lahendus on piiratud 10 minuti ning kuni 4 videoga nädalas. Tasuta lahendusele jäävad peale vesimärgid, kuid see on ka loogiline, sest ka kasutatavad pildi- ja videopangad on tasulised.

Alusta tasuta lahenduse proovimisest, kui meeldib, siis 18,5 (aastamakse 222,3) kuni 23,2 eurot kuus ei ole tegelikult palju, et igal nädalal teha 50 minutit AI videot, millele saad soovi korral ka oma kattekaadreid lisada.

Veebipõhine videotootmine

invideo.io-l on ka veebipõhine ja küllaltki lihtne videotootmise lahendus, mille üheks eeliseks on see, et tasulises versioonis saab samuti pildi- ja videopankasid kasutada. Aga ma jään endiselt Adobe Premiere PRO ja Envato Elementsi juurde. 

Teised video AI lahendused

Tehisintellektil põhinevaid videolahendusi on palju. Ühena järgmistest võtan enne süsteemi, mis teeb pikemast YouTube videost paari klikiga 5-10 vertikaalset ja värviliste subtiitritega klippi. Ülevaadet näed esimeste seas VideoTurunduse YouTube kanalist.

Kuidas panna AI abil “pilt rääkima”?

Järgmises loos vaatame, kuidas saab panna ükskõik kelle, ükskõik kuhu, rääkima ükskõik mida ehk kuidas tehisintellekti abil teha inimese pildist rääkiv video. 

Tehisintellekt AI pilt videoks Kaja Kallas

Personaaltreeneri soovitused

Soovid olla kursis YouTube'i ja tehisintellekti (AI) viimaste arengutega? Liitu uudiskirjaga ja saad iga kuu ülevaate. 

AiVideo.EE
etEstonian