Tee suvepäevadest telesaade

Ettevõtte suvepäevad on töötajate motivatsiooni tõstmiseks loodud “sotsiaalse sidususe” projekt, mis võimaldab vabamas õhkkonnas läbi erinevate tegevuste ja pidutsemiste üksteisega paremini tuttavaks saada.

Sündmust tellitakse nii agentuuridelt, kes võtavad seeläbi vastutuse alates koha ja cateringi leidmisest kuni ürituse stiili, ajakava ja õhtujuhini, kui korraldatakse ka ise. Mõlemal juhul on peamiseks loominguliseks väljakutseks ürituse programm.

Suvepäevad telesaate formaadis

Tele- ja filmimaailm on kõikvõimalike pioneerilaagrite, olümpiamängude, piraaditeemaliste jt kõrval suhteliselt vähekasutatud suvepäevade stiil, mis lisaks oma atraktiivsele olemusele jätab üritusest ka lõbusa videomeenutuse.

Pakume oma koostööpartneritaga võimaluse tellida suvepäevadeks mõni aktuaalne telesaate programm alates koos tuntud saatejuhtidega alates “Naistevahetusest” ja “Õhtusöök viiele” formaadist kuni “Stiilipäevikuni”.

Programmi täpne sisu tuleb iga sündmuse puhul eraldi kokku panna ning miks mitte luua oma telesaate idee ja formaat.

Tunnustatud saatejuhtidega suvepäevade programmi produtseerimise ning video tootmise kogumaksumus on vahemikus 1500-4500.- EURi.

Suvepäevade video

Motivatsiooniürituste korraldamine on kulukas, video annab võimaluse üritust tagantjärele kõige vahetumalt meenutada ning neile, kes osa ei saanud võtta, toimunust hea ülevaade saada.

Seega, juhul kui juba programm paika pandud, tasub mõelda selle jäädvustamise peale. Suvepäevade pildid, mida üldjuhul teevad osalejad, mõnel harval juhul tellitud fotograaf, ei anna kindlasti kogu ürituse emotsiooni nii hästi edasi kui video.

Mõelda saab ka klientide peale tehes suvepäevade videos valmis jõulutervituse või muu lõbusa loo.

Videod saavad hiljem olla nii privaatsed ja parooliga kaitstud, et neid saaksid vaadata vaid üritusel osalejad kui (peale juhtkonna tsensuurikomisjoni ülevaatamist) ka avalikud, et osalejatel oleks lihtsam neid ka tuttavatega jagada.

Suvepäevade filmimise ja video tootmise kogumaksumus on maksimaalselt 1000.- EURi.

Huvi korral võta ühendust siit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian