Tee oma YouTube kanal video veebileheks

YouTube kanal on Sinu kodulehekülg YouTube keskkonnas. Sarnaselt fännilehega Facebookis võiksid mõelda, kas oled kasutanud maksimaalselt kõiki (brändingu) võimalusi, alates kanali nimest, pealkirjast ja linkimisest kuni profiili- ja taustapildini. Siiski on ka YouTube kanali kujundamisel kindlad piirid ning ka Cosmic Panda kujunduslahendus ei ole midagi väga erilist.

Nüüd on aga võimalus oma YouTube kanalist vaid paari minutiga teha video veebileht, kus saad valida erinevaid kujunduslahendusi, tausta, lisada logo ning sisu.

Video veebileht by VidCaster

Logides VidCaster.com/youtube aadressilt oma YouTube/Google kontoga sisse tuleb valida vaid sobiv kujundustemplate, logo ning URL (omanimi.vidcaster.com) ja su video veebileht on valmis.

Admin süsteemis saad järgnevalt:

– lisada oma video veebilehele pealkirja,
– jagada videod kategooriatesse,
– täpsustada iga video kirjeldust,
– teha eraldi alamlehti (kontaktinfo jms) ja
– lisada taustapildi, faviconi ja muuta teksti värve.

See kõik on tasuta!

Kui soovid vidcaster.com URLi oma domeenile (a’la videod.minusait.ee) ümber suunata, siis see teenus maksab 20.- USD aastas. Tasulises versioonis on lisaks ka Custom CSS ja Video Overlay võimalus.

Kiirelt tehtav

Videoturunduse YouTube kanalile pole küll viimasel ajal jõudnud videosi lisada, kuid test näitas, et alloleva VidCasteri lehe loomiseks kulus vähem kui 10 minutit.

Automaatne sünkroniseerimine

VidCasteri video veebilehe üks eeliseid on selle automaatne sünkroniseerimine YouTube kontoga ehk iga uue video lisamisel YouTube ilmub see automaagiliselt ka sinu video veebilehele.

Lisaks on võimalik manuaalselt lisada videosi teistelt YouTube kontodelt, muutes hiljem nende pealkirja ja kirjeldust oma veebilehele sobivaks.

SEO

VidCasteri tasuta plaan sisaldab ka automaatselt video SEO-d ehk Google ja teised otsingumootorid saavad sellest paremini aru kui embed code copi-paste näiteks blogisse lisatud video puhul.

Kellele?

Oma video veebilehe tegemine sobib nii videoblogijatele (neile, kel palju sisu video kujul), agentuuridele / tootjafirmadele (portfoolio tutvustamiseks) kui ka kõikidele teistele, kes soovivad oma YouTube kanalile anda parema ja personaalsema väljanägemise.

Proovi järele ja anna siin kommentaarides teada, mis asjast arvad?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian