YouTube’i sisuloojate akadeemia

YouTube, see teistest veidi hiljem tuppa astuv ja istuv gorilla, on alati soovinud, et kõik tema sõbrad ehk YouTube kasutajad oleksid kursis kuidas võimalikult targalt ja teadlikult kõiki võimalusi ära kasutada ning teistele huvitavat sisu luua ja lisada. Selleks on loodud tasuta õppematerjale ja kursuseid, millest viimane kannab nimetust YouTube Creator Academy.

Ole minu sõber
YouTube akadeemia

Eesti keeles YouTube sisuloojate akadeemia on keskkond, kus nii video, pildi kui küsimustike kaudu saab YouTube kasutamise kohta kümme korda targemaks.

Kõik, kes YouTube soovivad targemalt kasutada võiksid selle tasuta programmi läbida ning nendes nõutud eksamid sooritada, mis üle 75% õigete vastuste puhul annab selle kohta sertifikaadi.

get discovered
after you shoot

Kursuseid võib läbida taseme järgi, tähestiku järjekorras või kategooriate kaupa – soovid teada kuidas YouTubes äri teha ja raha teenida või huvitab sind hoopis produktsioon?

YouTube kasutamise kursuseid leiab nii tasuta kui tasulisel kujul ka mujalt, kuid alustada võiksid sellest, mida gorilla ise soovitab.  

etEstonian