SEB Tallinna Maratonil osalejad saavad jooksust isikliku video

Sel pühapäeval toimuval SEB Tallinna Maratonil on kõigil maratoni, poolmaratoni ja 10 kilomeetri distantsi ajavõtuga läbijatel võimalik joostud distantsist saada videokokkuvõte. Video salvestatakse 16 kaameraga lisaks stardile ja finishile maratoniraja 10., 21., 30. ja 40,5 kilomeetril.

SEB Tallinna Maratoni isiklik video

Personaalse video nägemiseks tuleb minna aadressile www.jooks.ee/video ja sisestada kas võistleja nimi või stardinumber. Videod saavad üles esmaspäeval, 15. septembril.

Koostöös Hollandi ettevõtte Mysports.TV-ga toome säärase lahenduse Eestisse ja kogu Baltikumi esmakordselt. Siiski ei ole tehniliselt tegemist ei näo- ega numbrituvastusega, vaid lahendus arvestab võistleja aega vahepunktis ning näitab hiljem videos just seda hetke kui võistleja ajavõtukohast möödus või finishisse jõudis. Loogiline, et täispikal maratonil osalejad saavad kokkuvõttes rohkemates kohtades kaamerasse naeratada kui 10. km distantsil.

Kui Guinessi rekordiüritajad välja arvata, siis kedagi teist kogu maratoniraja ulatuses kaameratega ei jälitata, kokkuvõttes näeb vaid hetki kui vahepunktidest möödutakse. Samas on neid lõbus meenutada, sest inimesed vaatavad pigem pilte ja videosid endast ja sõpradest kui võitjatest.

Kui jooksma lähete, siis naeratage – olete seekord varjamata kaameras!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian