Pudeliviske trikivideod vallutavad maailma

Online videomaailma uus trend on bottle flip ehk pudeli trikivise, mis sai alguse selle aasta maikuus, kui ühes USA keskkooli talendivõistlusel tegi Mike Senatore nimeline tüüp lihtsa triki, visates pudeli tagurpidi lauale ja publik hullus.

httpv://www.youtube.com/watch?v=GdUVtEeg9I4

Originaalvideole, mis on kogunud üle 6 miljoni vaatamise, on palju järgijaid, millest kõige populaarsem on üle 13 miljoni tellijaga Dude Perfect kanali tüübid, kelle vähem kui kuu hiljem tehtud sooritused on tänaseks kogunud üle 34 miljoni kliki:

httpv://www.youtube.com/watch?v=P8V_bx0L4RY

18 miljonit vaatamist on saanud sellega ka El Salvadori kutt, kuid miljoneid on kogunud ka üks venelane ja mitmed teised.

Huvitaval kombel pole hullus veel jõudnud Eestisse, kuid ilmselt ei lähe sellega kaua aega, sest eile korjas teema üles isegi CNN, kuna pudelivisete harjutamine on ajanud paljudel lapsevanematel pea valutama.

Tee oma video või konkurss!

pudeliviseCoca-Cola, Värska, Aura, Evian, Saku jt brändide turundusjuhid – korraldage kiirelt üks konkurss, kus osalejad saaksid saata oma parima pudeliviske, kasutades just Teie brändi tooteid. Alustuseks võtke ühendust Eesti populaarsemate juutuuberitega ning saate hulluse oma kasuks keerata. Kogu tähelepanu saab tõenäoliselt esimene!

Teravamad turunduspliiatsid suudavad kindlasti mõelda lahendusi, mis aitaks kaasa ka muudele brändidele, korraldades võistlust kindlas kohas (a’la kinos või spordipoes) või tootes keerulisema product placement klipi, kus pudel visatakse näiteks liikuva Toyota auto katusele, Swedpanga sularaha automaadi peale vms.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian