Populaarseimad Eesti ettevõtted YouTubes (vol.2)

Eesti TOP100 YouTube kanali seas on vaid mõned üksikud ettevõtted ja organisatsioonid, mis turundajatele just palju infot juurde ei anna. Näiteks teadmine, et Pärnust pärit 13-aastase Peetri arvutimängude videokanal on popim kui mõne Eesti mobiiliettevõtte oma, ei eruta kumbagi.

Samas, visuaalne pilt ja statistika vaid Eesti mobiiliettevõtete või spordiürituste korraldajate videokanalitest motiveerib ettevõtjaid üha rohkem YouTube võtma kui sotsiaalmeedia keskkonda, millesse tuleb panustada.

Näiteks järgnevalt võrdlus Elioni, Tele2, EMT ja Elisa YouTube kanalite tellijate ja vaatajanumbritest:

Sotsiaalmeedia analüüs

Populaarne sotsiaalmeedia analüüsi keskkond SocialBakers annab statistilist infot Facebooki, Twitteri, YouTube ja Google+ kohta. Näiteks saab sealt lihtsalt teada kuipalju eestlasi Facebooki kasutab. Kuigi statistikat saab välja võtta ka riigiti, annab vähemalt Facebooki fännilehtede osas METRIX.station Eesti kohta paremat infot.

Samal ajal ei paku METRIX.station infot YouTube kanalite kohta (Kaupo väitel lähiajal sellist võimalust ka ei lisandu), kuid SocalBakers võimaldab neid igaühel piiramatul hulgal võrdlusesse lisada.

Hetkel on SocialBakersi keskkonda lisatud 33 Eesti YouTube kontot, TOP20:

Lisa oma kanal

Kõigil on võimalus YouTube kanaleid SocialBakersi keskkonda lisada, seega kui sul on enda kanal või tead mõnda huvitavat, siis lisamine võtab vähem kui minuti. Ära unusta lisada riiki, kategooriat ja märksõnu.

NB: kanali kinnitamine võib võtta nädal või isegi rohkem!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian