Sel nädalavahetusel toimub Tallinnas Baltikumi suurim spordisündmus – SEB Tallinna Maraton. Esmakordselt on spordipidu jaotatud 3 päeva peale, mida tugitoolisportlased ja teised, kes mingil põhjusel jooksma ei saa minna, saavad jälgida interneti vahendusel.

Kõige lihtsam on otseülekannet jälgida Spordiürituste Korraldamise Klubi YouTube kanalist. Otseülekande lingid igast päevast:

Linke saab spordimeedia paari klikiga uudistesse lisada, kuid samamoodi saavad SEB Tallinna maratoni toetajad ja muud spordiklubid ja organisatsioonid ülekandeakna kodulehele või blogisse manustada ning kutsuda kliente ja sotsiaalmeedia fänne maratoni ülekannet just oma kodulehelt vaatama.

Igaks juhuks puust ja punaselt – otseülekande video alt tuleb valida “jaga” – “manusta” – kopeerida kood ja see oma lehe või uudise sobivasse kohta lisada. Iga akna kohta tuleb seda teha eraldi. Täpselt samamoodi on video aknad siia postitusse lisatud.

jaga-ja-manusta

Esmakordselt toimub ülekanne ka SEB Maratoni Facebooki fännilehelt ning videod leiab ka SEB Tallinna Maraton vastvalminud “Run Tallinn” mobiiliäpi kaudu.

Võistluste otseülekande koos intervjuudega toodab ka DELFI.

Kokkuvõte

See postitus on eelkõige mõeldud SEB Tallinna Maratoni toetajatele – lisades paari klikiga maratoni ülekandeaknad kodulehele on Teil lihtne võimalus oma kliendid ja fännid sel nädalavahetusel oma veebi külastama saada.