Eksperimentaalne nädala videovaliku rubriik hakkab juhul, kui see postitus kokku vähemalt 21 meeldimist, tweeti või +1 kokku saab, videoturunduse blogi lugejatele tooma reedeti valiku lahedaid videosi koos kommentaaridega. Kuna on reede, siis tegeleme pigem meelelahutusega, samas mitmest videost annab nii mõndagi õppida.

Esimeseks kõigile autohuvilistele 10 päevaga üle 6 miljoni vaatamise kogunud kaskadöör-autojuhi Ken Blocki 9 minutit sõiduelamusi. Kui Moonwalking Bear võis kahe silma vahele jääda, siis Moonwalking Monkey jääb sellest kindlasti meelde:

Mitmed asjad paistavad esmapilgul teisena kui nad päriselt on. Näiteks allolev veepeegeldus:

Kui juba loodusvaatluseks läks, siis juba üks fännilehel jagatud video, mida ma ei väsi vaatamast. Ka video taustamuusika on väga hästi valitud. NB: soovitame vaadata täisekraanil!

Looduse vaatamiseks on erinevad viisid, üks ekstreemsemaid on kindlasti lendamine:

[youtube id=b7qwBJH9QN0 width=”600″ height=”338″]

Lõpetuseks: nädalavahetusel ei pruugi nii roosiline olla kui reede õhtul paistab. Järgnevas videos on 1 minuti ja 39 sekundi sisse pandud kõik Pulp Fictioni 256 f*ckid, mis peaks olema ka selle väljendi omamoodi rekord ühes filmis.

NB: Kuna mitmed samad videod on juba maha võetud, seega ei imesta kui ka see video mingil hetkel enam kättesaadav ei ole!

Nädala videovaliku rubriik hakkab ilmuma juhul kui see postitus saab vähemalt 21 like/tweeti/+1 kokku – anna oma panus! ;)