Mr. Bean õpetab sotsiaalmeedias turundama

Maailmas on ilmselt vähe inimesi, kes ei tea Rowan Atkinsoni poolt kehastavat tegelaskuju Mr Beani, kelle esimesest teleesinemisest on möödas juba 30. aastat. Aga vast pole palju neid, kes teavad kui tuntud on Mr. Bean tänaseni sotsiaalmeedias. 

Rohkem kui 129 miljoni Facebooki fänniga Mr. Bean on FB appi, Samsungi ja Christiano Ronaldo järel jälgitavuselt maailma neljas, jättes enda selja taha FC Barcelona, Lionel Messi, Coca-Cola ja mitmed teised.

29,4 miljoni YouTube kanali tellijaga jääb Mr Bean YouTube maailma TOP100st küll napilt välja, kuid 9 373 146 519 video vaatamist räägib, et midagi oskab Mr. Bean tänaseni ka YouTube’is teha. Juba 2018. aasta oktoobris sai ta YouTube Diamond Creator auhinna, kui ületas 10 miljoni kanali tellija piiri. 

On väga vähe asju, mida ma Mr. Beani YouTube haldajatele oskaks soovitada, võimalik, et kanali liitumise üleskutse võiks panna video kirjelduse esimesele kolmele reale, kuid video optimeerimised on isegi VidIQ arvates tehtud maksimumskoorile. 

Video outro

Kui peaksin välja tooma ühe asja, mida kõik Eesti YouTube kanalite haldajad võiksid Mr. Beanilt õppida, siis selleks oleks video outro, mis on lisatud iga klippi lõppu. Vaadake seda ja võtke eeskuju kuidas oma kanalile tellijaid juurde saada. 

Mr Bean YouTube
etEstonian