Mobiilivideoturundus – Ilmareisi telesaade!

GoMaailma blogis ilmus huvitav üleskutse – MTÜ Keskeakriis ja teleprodutsent Artur Talvik otsivad inimesi, kes soovivad osaleda stuudiokülalisena või väliekspeditsiooni liikmena Matvere-Tätte ilmareisi // Nordea ümbermaailmareisi telesaates.

Stuudiokülalisteks oodatakse jutukaid, kes on ise juba käinud ja jäädvustanud ilmareisi marsruuti, väliekspeditsioonile aga seiklejaid, kes valmis Nokia mobiiliga filmima huvitavaid ülesandeid Estonian-Airi sihtkohtades.

______________________________________________________________________

Videoturundus.ee tiim on valmis ekspeditsioonile suunduma, et näidata kui:

  1. kiirelt ja kvaliteetselt annab isegi mobiiltelefonidega videosi teha,
  2. atraktiivselt saab sedasi sihtkohti tutvustada.

______________________________________________________________________

Järgnevalt tiimi mõned reisikokkuvõtted Talvikule ja Pruulile, et videoturundus.ee võistkond osutuks saatesse väljavalitute sekka:

Viimase aasta jooksul on käidud Kagu-Aasiast – Kariibideni: alustuseks rongiga Tallinnast läbi Siberi ja Mongoolia Pekingisse + 2 kuud Kagu-Aasias, kevadel kaks nädalat rannapuhkust Dominikaanis (suht lähedal Ilmareisi praegusele asukohale) ning suvel nädal Itaalias, kus Vahemerre sai siiski vaid varvas pistetud.

Kuigi kunagi õnnestus ka Narvast Kihnu saarele purje(u)tada ja ühe muinasjutiga sai Pariisi sõidetud, on kaugemate kohtade külastused (koos ajaga) lennates läinud. Kokku ligi 50 riiki seljataga… teised ees.

Seega – lõbusate ja lennukate videograafide võistkond on valmis uusi maid ja tehnikaid avastama!

Konkurendid ei pea värisema, vaid ka saatesse tulema – loe lähemalt siit:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian