Virgin America lansseeris laheda kampaania, milles rõhutakse mitmete konkurentide igavatele lennureisidele. Selleks on loodud väljamõeldud lennufirma BLAH Airlines, mille sloganiks on “You will get there”

Lennufirmal on oma veebileht, Facebooki, Instagrami ja Twitteri kontod ning nüüd ka pea 6-tunnine reklaamvideo:

Videole on võetud ka eraldi edasisuunamisdomeen: http://flyblahairlines.com, kuid see viib Virgin America YouTube kanalis olevale videole.

Kirsiks tordil on töötav telefoninumber: 1-844-BLAH-AIR (sest BLAH Airlinesi lennupileteid saad broneerida vaid telefoni teel).

Kui mingil põhjusel ei ole kontoris aega 6-tunnist videot vaadata, siis tasub seda siiski veidi klikkida, sest odavlendude äratundmismomente on selles palju. Ka sotsiaalmeedias kasutatakse originaalseid pilte ja üleskutseid:

BLAH Airlines

BLAH Airlines

BLAH Airlines

Kokkuvõte

Sellele kampaaniale kulutatud raha eest oleks saanud ilmselt ühe suure reklaampinna teiste suurte reklaampindade vahele osta. Tähelepanu saamiseks tuleb mõnikord teha asju teisiti.

Erinevate platvormide kasutamine on antud näite puhul väga lihtne, kuid annab kogu kampaaniale rohkem juurde kui lihtsalt veebileht või video, aitab kaasa selle kajastamisele ning erinevatelt platvormidelt tähelepanu saamisele.