Lisa oma videole asukoht

Asukohapõhised teenused on hetkel internetiturunduse üks populaarsemaid trende, sest kes suudab mobiilsele inimesele pakkuda tema lähedalolevat või teda huvitavas paigas oma tooteid või teenuseid, on konkurentidest samm eespool.

Google Places ja Foursquare on Eestis vaikselt kanda kinnitamas, hiljuti tegin ise ka oma esimese Facebook check-inni, kuid tundub, et videote seostamine asukohaga on kõige vähem kasutatud, olgugi, et selline võimalus on Youtubes juba 2008. aastast.

Lisa video asukoht

Video asukoha lisamiseks tuleb peale selle üleslaadimist minna editeerimise juurde, kust on võimalik täiendada/parandada video kirjeldust ja märsõnu ning lisada ka video kuupäev ning asukoht Google kaardil.

NB: Asukoha määramiseks zoomi kaarti sisse ning lisa see võimalikult täpselt. Sa ju ei tahaks, et klient mujale või konkurendi juurde läheks.

Google kaardiotsingus saab valida videovaliku, mis näitab iga populaarsemaid videoid iga asukoha juurde. Kiire ülevaade Tallinna kesklinnast näitas, et vaid mõni üksik ettevõte on seda võimalust ära kasutanud, enamus on siiski tavakasutajate mitte-turunduslikel eesmärkidel tehtud videod.

Üllatusega avastasin, et Vabaduse väljaku keskelt on video vaid sellest, kuidas ma eelmisel aastal korvpalliga SEB jooksumaratoni jooksin;)

Vaata Google kaardirakendusest ka oma asukoha ümber – millised videod on sinu läheduses tehtud?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian