Lisa oma pressiteatele video!

Iga päev saadetakse ajakirjanikele sadu pressiteateid, millest vähesed kopeeritakse ajakirja on-line versioonidesse ning veel vähematest tehakse lugu paberversiooni.

Juhul kui pressiteatele on lisatud pildid, siis tõenäosus, et lugu ilmub on mõnevõrra suurem. Aga juhul, kui lisad oma pressiteatele video, siis on tõenäosus, et lugu avaldatud saab, juba oluliselt suurem.

Loomulikult on pressiteate uudisväärtus endiselt kõige tähtsam, kuid atraktiivne pakend annab ka vähemolulisematele sündmustele palju “uudisväärtust” juurde.

Eriline meediahuvi on otseülekannetel – näiteks video-otseülekanne “Põltsamaa prügila avamisüritusest” võib saada ka Aktuaalsesse kaamerasse, kuid uudis, et “Eile avati Põltsamaal uus prügila” saab heal juhul kopi-paste Postimees online allanurka.

Kui otseülekannet ei jõua teha, siis telemeedial on abi ka sellest, kui hommikuse/päevase uudismaterjali lased võtta beta-kassetile ning viid toimetusse õhtusteks uudisteks ära. Tihti ei saa telemeedia oma operaatoreid sinu üritusele saata, seega vastutulelikkus võib ära tasuda. Ära unusta, et uudis on ainult sama päeva uudis!

Video on saamas vahendiks, millest juba ise tehakse pressiteateid – huvitavad videod saavad automaatselt kajastust nii on-line kui telemeedias. Seega – lisa oma pressiteatele video ja suurendad kindlasti oma sündmuse meediakajastust!

Kui vajad oma sündmusest videot, siis võta ühendust siit!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian