Kuidas videot reisipakettide müügis kasutada?

Kõik puhkusereisi planeerijad soovivad oma piiratud aja ja rahaliste võimaluste piires teha võimalikult hea otsuse. Keegi ei soovi otsuse tegemise järel pettuda hotellis ega pakutud tuurides.

Video annab eesootavast palju parema ülevaate kui ainult tekst ja pilt, mida Eesti reisikorraldajad puhkusepakettide müügis oma veebilehtedel kasutavad. 

3 võimalust hotelli video kasutamiseks 

1. Video on juba olemas. Igal endast lugupidaval hotellil on YouTubes vähemalt üks või mitu tutvustusvideot. Videoakna hotelli müügi tutvustuslehele lisamine on vaid mõne minuti küsimus. 

2. Filmida ei ole vaja – lisa eestikeelne pealelugemine. Küsi hotellist olemasolev videofail või luba see YouTubest alla laadida. Loe sellele peale eestikeelne tutvustustekst ja lae oma reisibüroo YouTube kanalisse üles.  

3. Filmi natukene. Kohalik reisikorraldaja võtab hotellis kätte kaamera (näiteks telefoni) ja loeb sellesse hotelli tutvustava teksti. Soovitavalt võiks filmimisel kasutada välist mikrofoni ja gimbalit või statiivi. Kui see fail monteerida kokku hotelli ametliku videoga, siis saab juba piisavalt heal tasemel hotelli tutvustava, personaalse ja eestikeelse tutvustusvideo. 

Reisikorraldaja tuuride ja teenuste video

Üldjuhul päev pärast puhkusereisile jõudmist tuleb hotelli reisikorraldaja, kes pakub kohalikke reisituure. Video aitaks nende tuuride olemust palju paremini selgitada, näiteks anda teada, mida endast kujutab kanjoni või vanalinna külastus, safarittuur jne. Nendega saaksid huvilised juba varem tutvuda ja valikuid ette teha. 

Tuuride tutvustusvideote tegemisteks on mõistlik tellida Eestist väike videotiim, kes nädala jooksul kõik kohad kaamerate ja droonidega läbi käiks. Ei saa välistada, et mõnel juhul ei peagi reisikorraldaja selle eest otseselt maksma – tasuda tuleks vaid tiimi reisikulud, olgu need viimase hetke väljalennud ja söögid-majutused.

Tekkis huvi – võta ühendust: reigo@videoturundus.ee

Kiirelt ja lihtsalt tehtud näidisvideo Long Beach Resort Hotel ja SPA-st

Personaaltreeneri soovitused

Soovid olla kursis YouTube'i ja tehisintellekti (AI) viimaste arengutega? Liitu uudiskirjaga ja saad iga kuu ülevaate. 

AiVideo.EE