Kõik keelemudelid ühel lehel

ChatHub

Kui soovid teada kuidas erinevad tehisaru keelemudelid vastavad ühele ja samale küsimusele ehk hinnata nende loovust ja valida parim vastus, siis tuleb sama küsimus esitada erinevatel platvormidel ja vastused kokku kopeerida, mis on tülikas ja aeganõudev. 

ChatHub võimaldab oma küsimus korraga esitada kokku kuni kuuele platvormile. Lisaks võid lasta oma pilti hinnata korraga nii ChatGPT, Bing kui Gemini platvormil.

Rohkem kui 100 000 kasutajaga ChatHub küsib erinevalt teistest igakuise makse asemel ühekordset tasu 35 USD. Kui ostul kasutad koodi “MATT”, siis saad hinnast 10% alla ja tänase (03.03.2024) seisuga maksad eluaegse kasutuse eest vaid 29 eurot ja 18 senti. 

NB: arusaamatuste vältimiseks täpsustan, et selle ühekordse makse eest saad ligipääsu tasuta lahenduste võrdlusele (näiteks ChatGPT 3.5, Bing jt). Saad selles võrrelda ka tasulisi lahendusi (näiteks GPT 4) kui nende eest eraldi tasud. Lisaks – mõnele lahendusele (Claude jt) ei ole selles ligipääsu, kuna Eestist seda veel ametlikult kasutada ei saa.

ChatHubi põhjalikuma analüüsi ning nimetatud MATT koodi leiad allolevast MattVidPro AI kanalist.

Personaaltreeneri soovitused

Soovid olla kursis YouTube'i ja tehisintellekti (AI) viimaste arengutega? Liitu uudiskirjaga ja saad iga kuu ülevaate. 

AiVideo.EE
etEstonian