Kas rahvas teeb paremat Tujurikkujat?

Ott Sepp ja Märt Avandi kutsusid täna inimesi üles aastavahetuse Tujurikkuja saatesse ise klippe tootma, sest “meie tahame ka ükskord Tujurikkujat vaadata, mitte teha”:

httpv://www.youtube.com/watch?v=wLEb2cNK-9Y

Pikema loo koos juhenditega, mida šketside tootmisel tähele panna, leiab Ringvaate saatest, milles Marko Reikop tegi ka kiire mobiilivideo filmimise koolituse:

httpv://www.youtube.com/watch?v=vcBZnKI7t44

Oma video ETV aastavahetuse programmi?

Ajalooline käik, sest esimest korda lubab ERR sellisel tasemel kasutajate loodud sisul (User Generated Contentil) jõuda teleekraanile, seda aasta ühes magusaimal eetriajal.

YouTube registriväline või Vimeo (parooliga kaitstud) videolink tuleb 15. detsembriks saata aadressil: etv.ee/rahvatujurikkuja

Rahva Tujurikkuja

Olen kindel, et “Tujurikkuja” või “Rahvatujurikkuja” tuleb aastavahetusel eetrisse tuntud headuses, sest tegijatel jääb veel aega saadetud materjalist parimad välja valida ja kokku monteerida ning neid Sepa ja Avandi kommentaaridega või eraldi šketsidega täiendada.

Seniks tuleb aga tunnustada ETV-d ja “laisku Tujurikkujaid”, kes on andnud võimaluse rahval ise aastavahetuse programmisisus kaasa rääkida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian