Tänane Betsafe podcast, kus Kalev Kruus räägib Tõnu Tõnistega järgmistest EOK presidendivalimistest, jõudis sisu poolest isegi ERR-i uudistesse. Samas, video lõpp, kus Kalev Kruus võtab kätte mingid tangid, on ilmselt senini kõige originaalsem eestikeelne üleskutse mõne YouTube kanaliga liitumaks. Vaata videost järele.

Puht tehniliselt meenutavad video lõpus Eesti ühe parima spordikommentaatori, kelle tsitaadide jaoks on Facebookis leheküljed 10 000+ fänniga, käes olevad tangid kõige rohkem spagetitange. Aga see ei ole selle postituse teema, see on vaid Kalev Kruusile omane huumor, et huvilisi oma YouTube kanaliga liituma kutsuda.

Ei saa välistada, et olin ka ise natuke seotud sellega, et video lõpp saaks seekord teistsugune. Kuid see oli vaid presenteeritud idee, mille teostust nägin alles täna. Tellisin Betsafe YouTube kanali ära, sest tahan nüüd ka ise näha järgmise podcasti lõppu, sest siis tuleb kindlasti mingis teises formaaids subscribe üleskutse. Võibolla on see seotud nende tangidega, aga ausalt ei tea, sest seda, mis Kalev Kruusi suust järgmisena välja tuleb, ei tea mitte keegi. Isegi mitte Kalev Kruus.

Kui tead mõnda eestikeelset YouTube kanalit, kus on video lõpus veel originaalsem üleskutse oma kanaliga liituma, siis anna sellest teada: reigo@videoturundus.ee