Kaamerasoovitus: GoPro HD Hero

Otsid SD kaardile HD formaati salvestavat, vee- ja põrutuskindlat videokaamerat, mis on piisavalt väike, et alati kaasas kanda ning omaks kinnitusi surfilauast ratta leistangini?

Vastus leitud: GoPro HD kaamerad, mis nüüd ka Eestis müügil, vastavad kõigele eelnimetatule ning on lisaks eriti soodsas hinnaskaalas, alates 270.- USD (+ postikulud, kui netist tellida või Eestis alates 316.- EUR).

Oleme testinud kaameraid nii puhkusereisidel kui lihtsamate reklaamklippide tegemisel ning tuleb tunnistada, et tegemist on hetkel maailma kõige parema spordikaameraga, millega saab väga hästi ka muu sisuga klippe teha.

Eriti oluliseks on kaamera HD formaadi võimalus ning samal ajal selle väiksus ja (vee)kindlus, mis võimaldab seda kasutada kohtades, kus tavakaamerat eales ei kasutaks: auto välisküljel, jalgratta, suusakepi, kiivri, surfilaua või isegi hularõnga küljes nagu allolevast videost näha.

httpv://www.youtube.com/watch?v=3GVrO1VYAOI

Kaamera omapäraks on selle fisheye-objektiiv, mis teeb pildi natuke “kalasilmaks”, kuid tänu sellele võimaldab oluliselt rohkem näidata.

Lisaks kasutavad GoPro Silicon Valley taustaga “spordinohikud” head turundusstrateegiat – nimelt on kutsutud oma rahulolevaid kliente kaameraga erinevaid videosi tegema, mida oma turunduses ära kasutatakse. Seeläbi on saadud juba üle 25 miljoni vaatamise, näiteks ainuüksi hularõngal on neid juba juba 600 000. Ja mis oleks veel parem turundusrelv kui rahuloleva kliendi soovitus?

NB: ka selle arvamuse näol ei ole tegemist reklaampostitusega, vaid kasutaja arvamusega. Näiteks alljärgnevad videoturundus.ee videod on just GoPro kaameraga tehtud:

httpv://www.vimeo.com/24138176

Veematkad.ee videost võid näha vaadet (1:03), kuidas ankru külge sätitud kaamera Suurde Emajõkke lendab…

httpv://www.youtube.com/watch?v=i1Q06Alf4UA

Mis kaamerat ja tehnikat sina oma videote tegemisel kasutad?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian