Jõulutervitus YouTubes Tallink Eesti näitel

Sõidan Tallinkiga järgmisel nädalal Soome. Piletid broneerisin internetis ja loetud päevad enne väljumist sain e-mailile reisi kohta meeldetuletuse. Edumeelse ettevõttena on e-maili lõpus lingid Tallink Eesti YouTube ja Facebooki lehele.

Tallink e-mail

Facebookis on Tallinkil üle 26 tuhande fänni, YouTubes tellijaid alla 200. Samas Tallinki YouTube videosi on vaadatud üle 300 000 korra.

Tallinki e-mailis sisalduv YouTube link viib allolevale lehele:

Tallink YouTube

Kuigi kanali viimased videod on jõulutervitused jätab kanali puuduolev taustapilt kokkuvõttes küllaltki musta mulje.

Kindlasti peaks üle vaatama videote pealkirjad ja kirjeldused – “Tallink Cristmas 15′ RUS for EST” on agentuuri poolt videofailile pandud nimi, mitte sobiv pealkiri. Kui video on venekeelne, siis võiks ka video pealkiri ning kirjeldus olla venekeelne.

Video kirjelduses võiks olla link kampaaniapakkumisele, video peale saab tasuta lisada klikitava lingi Tallinki veebilehele.

Kanali kujunduses võiks teha ja esile tuua playlistid, eemaldada populaarsed kanalid, valida või luua selleks eraldi trailer jne.

Tallink töökuulutusTallinkiga reisib iga kuu üle poole miljoni reisija. Väga paljud teevad oma piletiostud internetis ja saavad seega ka meeldetuletuse, kus Tallinki Facebooki ja YouTube lingid.

Loodame, et Tallink on tänaseks leidnud uue veebisisu spetsialisti, kes jõuab ka sotsiaalmeediaga tegeleda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian