Jõulud tulevad. Tee oma tootest video!

[vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_column_text]

Jõulukuusk Raekoja platsil on püsti ja pakkumised vaateakendel väljas. Kuid veelgi rohkem kui varasematel aastatel otsitakse ja ostetakse jõulukinke veebist. Ole selleks valmis – tee oma tootest video, lae see YouTube ja optimeeri märksõnadele “jõulukink, parim jõulikink, parim jõulukink mehele/naisele/lapsele jne”.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_single_image image=”15843″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://trends.google.com/trends/explore?q=j%C3%B5ulukink”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_column_text]

Google tulemused jõulukingituste otsingutel näitavad, et kuigi suhteliselt lihtne on isegi oma veebilehe pakkumisega jõuda Google otsingus kõrgele kohale, on sama teema videovasted Eestis täiesti olematud.

Seega, kui Sinu tooted või teenused sobivad mõnele sihtgrupile jõulukingiks, siis täna on suhteliselt viimane aeg teha üks või paar videoklippi, mille pealkirjaks oleks a’la:

  • “Parim jõulukink mehele 2018 – [siia sinu toode või teenus: surfikoolitus, habeme hooldus, tehnikavidin jne]”
  • “TOP10 jõulukinki meestele 2018”. Ehk tee üks video, kus soovitad mitut oma toodet või teenust.
  • “TOP7 jõulukinki alla 50 euro” jne.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_empty_space height=”20px”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_single_image image=”15854″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_column_text]

Video kirjeldusse lisa kindlasti link, millele klikkides saab ostu sooritada.

Naised otsivad meestele, mehed otsivad naistele, vanemad otsivad lastele ja oma vanematele ning isegi lapsed otsivad veebist kingiideid rohkem kui sihitult poes jalutamisega. Päris paljudel ei ole hetkel ühtegi head mõtet – video abil on oma toode võimalik selleks teha.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_empty_space height=”20px”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_single_image image=”15847″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_column_text]Hästi optimeeritud YouTube video võib ka Google üldotsingus jõuda esilehele.

Kui sinu poes on kingid kõigile, siis tee igale sihtgrupile eraldi video, sest hea videoga võib lähima kuu ajaga teha parema müügi kui vaateakna väljapanekuga.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian