Homne videoturunduse workshop: peaesineja taustauuring

Ennustasin 2011. aasta lõpus pool-huumoriga kirjutatud videoturunduse horoskoobis, et sel aastal räägitakse turunduskonverentsidel ka videoturundusest. Palju mööda ei pakkunud, sest kuigi kevadisel Passwordil teemat ei käsitletud, toimub juba homme Best Internet 2012 eelseminar: Steff Aquarone video workshop.

Digitaalturunduse nädal jäkub kolmapäeval mobiiliturunduse workshopi ja Best Internet 2012 aastakonverentsiga TTÜ-s.

Blogi lugejaid huvitab vast kõige rohkem, mis räägitakse homme kuue ja poole tunni jooksul Tammsaare Ärikeskuses, kui Suurbritannia filmiprodutsent ja selle teema kindel arvamusliider Steffan Aquarone räägib oma teadmistest ja kogemustest selles valdkonnas.

Steffan “Steff” Aquarone

Kuna koolituse kava tundub põnev, sest räägitakse nii produktsiooni kvaliteedi soovitustest ja nõuetest, video e-mailist, kasutajate loodud sisust kui viraaleffektidest, siis osalejate-huviliste ootused on kindlasti suured.

Allpool ka Best-Marketingi lehele lingitud videoklipp Steffani oma YouTube kanalist tema juunis Leeds Digital Festivali raames peetud esinemisest:

httpv://www.youtube.com/watch?v=l3wRTz71Hns

Kuigi video algab kohe väikese faktilise möödapanekuga, sest juba maikuus teatas YouTube igas minutis 72 tunni video üleslaadimisest, siis sellest lühiklipist saab hästi aimu, millest homme juttu tuleb ning kuidas esineja räägib.

Kuna seda blogi loevad vähemalt kahe Eesti ülikooli turundusinimesed, siis ei väsi kordamast – miks ei võiks olla iga õppejõu kohta video ainekaart, kus saaks sarnaselt aru, milline õppejõud välja näeb, kuidas ja millest ta räägib ning mis on näiteks aine läbimise tingimused?

Jätkates peategelase taustauuringut, siis juba LinkedIN näitab, et tegemist on väga mitmekülgse karakteriga, kes lisaks avalikele esinemistele, tegeleb ühe mobiilse applikatsiooni arendamisega, filmide produtseerimise ja ühe videoportaali arendamisega.

Hea ülevaate tema mõtetest saab Venio blogist, näiteks Brand Entertainmenti artikkel kirjutab, miks peaks fokusseerima sellele, mida vaatajad tegelikult tahavad, mitte müügile või oma sõnumi ühepoolsele edastamisele.

Kokkuvõte

Viimaste andmete kohaselt osaleb homsel seminaril 15 inimest. Kui jäid registreerimisega hiljaks, tunned, et see on kallivõitu või muul viisil ei sobinud seminar su ajagraafikuga, siis oled oodatud homme õhtul siia tagasi päeva lühikokkuvõtet lugema.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian