Hollywoodi staaride online koolitused

[vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_single_image image=”15893″ img_size=”full” style=”vc_box_rounded” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” link=”https://www.masterclass.com/”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” text_align=”left” css_animation=””][vc_column][vc_column_text]

Soovid, et Samuel L. Jackson õpetaks sulle näitlemist, Serena Williams tennisemängu või Stephen Curry korvpalli? Seda soodsamalt kui mitmed Eesti koolitajaid ehk vaid 90.- USD eest?

San Francisco startup MasterClass, mis on saanud juba üle 56 miljoni investorite toetust, kõike seda pakub. Huvilised saavad valida 90 USD eest ühe koolituse eest või 180 USD eest aastase ligipääsu kõikidele koolitustele.

Kuigi MasterClassi kasutajate arv ei ole avalik ning veel vähem on teada, mis tasu said staarid osalemise eest, jagab MasterClass sarnaselt teiste tasuliste keskkondadega suurema osa tasust otsese müügi pealt.

Tee oma teadmised rahaks

E-õppe keskkonnad võimaldavad alati midagi uut õppida või erialaseid teadmisi täiendada kui ka teisi õpetada jakuigi MasterClass on vaid A-klassi staaridele, leiab sadu keskkondi, milles igaüks saab oma koolituse koos hinnasildiga üles panna. Tee oma teadmised rahaks.

Ühes suurimas, Udemys on üle 55 000 kursuse programmeerimisest joogani ja lemmikloomadele trikkide õpetamisest kuni meikimiseni. Mõni aeg tagasi lisasin sellesse ka enda teadmised, mida sain Balti Filmi- ja Meediakooli ristmeedia magistratuurist.

Kuigi videokursuse kokkupanek on suurem töö kui mõne füüsilise koolituse ettevalmistamine ja läbiviimine on see koolitajatele hea võimalus jõuda rohkemateni ja sellega ka teenida. Kindlasti leidub ka Eestis huvilisi, kes eelistaks esmaabi või 2018 aasta maksumuudatuste kohta koolituse läbida omale sobival ajal ja kohas, mitte kindlaksmääratud kuupäeval mõnes konverentsisaalis.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian