Igale videohuvilisele tuntud GoPro on tulnud välja Hero4 seeria mudelitega, millele on lisatud ka Hero nime kandev soodsama klassi kaamera. Ka Eestis on need jõudnud/jõudmas poelettidele.

GoPro veeb

GoPro veebilehte, mille taustal läheb autoplayna käima YouTube video, ei tasu muudes valdkondades (veel) eeskujuks võtta, kuid videomaailmas on liikuvad taustad juba liikvel.

GoPro kaamera sai alates Hero3 mudelist juurde WiFi ühenduse, mille abil näeb kaamerapilti otse ka muudel ekraanidel, kuid alles nüüd on loodud mobiiliäpp, mis kaamerast WiFi kaudu saadava pildi teeb lihtsalt ka interneti otseülekandeks. Loogiline, et viimaseks on vaja ka 4G internetiühendust, mis suurel osal Eestis on juba kättesaadav.

LiveStream

Imelikul kombel on äpp kättesaadav vaid õunatelefonidele, mistõttu ei ole saanud seda testida, kuid lähiajal võib kindlasti leida ka androidile tehtud versiooni. Kui sul õun ja GoPro olemas, siis anna teada kuidas toimib.

BEST INTERNET 2014 konverentsil ennustasin, et õige pea on käes aeg, kus telefonikaamerast tehtav YouTube otseülekanne on mõne klikiga teostatav (tehniliselt nägin telefonikaamerast tehtud interneti otseülekannet Eestis juba 2008. aastal, kui Ericssoni tegelastega saatsime tiimi Volvo Ocean Race’le), täna on selleks vaja veel liiga palju seadistusi teha.