Arvamuskultuurifestival Paides

Täna ja homme Paides toimuv arvamuskultuurifestival on otseülekandes vaadatav nii Eesti Rahvusringhäälingu, Postimehe kui DELFI portaalist ning kajastuse pea igas online meediaportaalis ning tõenäoliselt saanud kordades rohkem huviliste tähelepanu kui hetkel Paides kohapeal.

Kogu ürituse mõte ja idee on Eestis esmakordne ning ülimalt tervitatav. Ettevõtmise taga on mitmed tuttavad Eesti Väitlusseltsi liikmed, kelle teadmised ja kogemused sellest, milline argumenteeritud arutelu välja peaks nägema, aitavad kindlasti kaasa kogu ettevõtmise kvaliteedile.

Loodan, et ürituse korraldajatel jätkub peale ürituse toimumist jõudu, et ürituse parimate ja humoorikamate mõtete (a’la Kaur Kender hetkel) videosi saaks ka tagantjärele (YouTubest) vaadata, sest hetkel üleval vaid üks hooandja video, seegi Vimeos.

PS: soovitan kõigil, kes soovivad oma väitlus- ja argumenteerimisoskust parandada, liituda Eesti Väitlusseltsiga, sest isiklik kogemus ütleb, et sellest on rohkem kasu kui mõnest ülikooli ainest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian