Artur Rehi Pealtnägijas

Täna jõudis ETV teleekraanile tunniajase vahega kaks lugu Eesti juutuuberitest. Esmalt rääkis Ahti Toplaan Ringvaates (vt alates 36:15) kuidas ta on kogunud miljoneid vaatamisi oma vana mööbli restaureerimise videotele, seejärel rääkis Artur Rehi Pealtnägijas enda taustast ning sõjablogimisest.

Artur Rehi Pealtnägija

574 000 subscriberi ning 58 482 406 video vaatamisega oleks Artur Eesti YouTube edetabelis kanali tellijate arvu järgi 9. kohal, aga ta on oma kanali aadressiks määranud Ameerika Ühendriigid. Numbrid on teletegijate jaoks kosmosest, aga nagu ütles loo lõpus Eesti välisministeeriumi kantsler Jonatan Vseviov: “Meie asi on oma sõnum saada võimalikult paljude ja inimesteni ja midagi pole teha, kurb seda isegi “Pealtnägijas” öelda, aga traditsiooniline meedia on küll endiselt oluline, aga uus meedia võtab vaikselt võimust“. 

Video thumbnailid tulevad Ukrainast

Avastasin positiivse üllatusena, et Arturi videote selgete ja üleskutsuvate väikepiltide ehk thumbnailide autoriks on ukrainlane Yaroslav, kes neid presenteerib ka oma instagrammi kontol.

Respekt, Artur, respekt. Yaroslaviga saab ühendust: yaroslav.inquiries@gmail.com

etEstonian