VideoTurunduse idee Ajujaht 2013 ettevõtluskonkursil

ristmeedia turundusMitmed selle blogi püsilugejad on teada saanud, et eelmisel nädalal Udemy.com keskkonda laetud “Ristmeedia turunduse” õppeprogramm oli testiks Ajujaht 2013 konkursile.

Selles postituses kirjutan lahti, milles täpsemalt idee seisneb, kutsun seda kommenteerima ning hiljem toetama. 

Ajujaht on Eesti suurim ettevõtluskonkurss, kus esialgu suhteliselt toored ideed ja meeskonnad, formuleerivad oma ideest ärimudeli ning näitavad, et korraliku tiimiga on võimalik maailma vallutada.

VideoTurunduse tiimi idee Ajujaht 2013-le on videopõhiste e-kursuste tootmise ja turundamise teenuse pakkumine. Soovime huvitavatele inimestele / teemadele, pakkuda inglisekeelsete online kursuse loomise teenust, selle manageerimist ning internetis turundamist. Kui koolituse teema on huvitav, siis teenus on tasuta, kuid koolitus peab olema tasuline.

Meil ei ole plaanis hakata jalgratast uuesti leiutama ehk järjekordset e-õppe keskkonda looma, kasutame selleks juba olemasolevaid lahendusi, mis võimaldavad tasuliste kursuste üleslaadimist. Üheks kohaks on ligi 1,5 miljoni huvilisega Udemy.com, milles alates 1. novembrist saavad kõik koolituse loojad, kes seda ise turundavad, 100% koolituse rahast endale!

Kuna Ajujahi üks peamisi küsimusi osalejatele on – “poisid, kus raha on?“, siis meie ärimudel näeb ette koolituste tulu jagamist (50/50) koolituse loojaga. Kui ainuüksi üks loodud kursus (plaanis on toota sadu;), jõuab paarituhande tasulise tudengini, mis inglisekeelses maailmas ei ole võimatu, siis võime saada selle eest rohkem tasu, kui Ajujahi võit ehk 50 000.- EURi. Pool sellest läheb siiski kursuse autorile.

Nagu öeldud, siis idee on alles ärimudeli esimeses staadiumis ning kindlasti see veel täieneb / muutub / areneb, kuid loodame jõuda Ajujahi 40 parema sekka, milles alates 13.oktoobrist ka Teie abi vaja.

PS: Ristmeedia turunduse koolitusel on veel mõned sooduskupongid – kui soovid saada 39.- USD maksev koolitus vaid 9.- dollariga, siis kasuta parooli “VideoTurundus9“.

Ristmeedia turundus

Oled oodatud jätma selle postituse alla ka oma täiendavaid küsimusi, kommentaare ja mõtteid, et idee täiendamise / muutmise / parandamisega alustada juba enne konkursi ideede esitamise vooru lõppu. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian