HeyGen

HeyGen on üks põnevamaid AI videolahendusi, kus saad panna ükskõik kelle, ükskõik kuhu, rääkima ükskõik mida. Näiteks võib integreerida rääkiva pea slaididega, et vastata sagedasti esitatud küsimustele või koostada hoopis loengute kokkuvõtteid.

Lisaks pakub HeyGen võimalust teksti muuta videoks eesti keeles, kasutades Anu ja Kerti hääli. Nii saab luua avatare, kes räägivad arusaadavalt. HeyGen võimaldab ka rääkiva pea (ja soovitavalt ka keha) eraldada roheliselt taustalt, et seda teistes videoprogrammides kasutada.

Videotõlke funktsiooniga saab HeyGenis rääkida 12 erinevas keeles. Olen proovinud itaalia, hiina, poola, saksa ja prantsuse keelt. Helivahetuseks kasutatakse ElevenLabsi tehnoloogiat, mis suudab häält väga usaldusväärselt kloonida.

Tasulistes versioonides, nii Lite (199 USD aastas) kui ka PRO (1000 USD aastas), on võimalik luua isiklik avatar koos kloonitud häälega, mis vähendab oluliselt vajadust edaspidi kaamera ees olla.

Maksumus

HeyGeni esmakordsel sisselogimisel saad 1-2 krediidipunkti, millega saad lahendust mõne minuti tasuta testida. Kuumakse põhine lahendus algab 24 USD-st, videotõlke puhul 59 USD-st. 

NB: kui soovid tasuta krediiti (5 punkt / kord) juurde saada, siis registreeru iga nädal toimuvatele webinaridele ja täida ära küsimustik, mille lingi leiad webinari kommentaarist.

Personaaltreeneri soovitused

Soovid olla kursis YouTube'i ja tehisintellekti (AI) viimaste arengutega? Liitu uudiskirjaga ja saad iga kuu ülevaate. 

AiVideo.EE