ChatGPT (Open AI) on selles 100+ AI lahenduste nimekirjas viimane, kuid kõige olulisem tehisintellekti lahendus. 

Vähem kui aastaga on ChatGPT teinud meeletu arengu, kus viimases ja tasulises 4.0 versioonis (20 USD / kuus) saavad kasutajad lisada erinevaid pluginaid, mis aitavad ChatGPT-l ajakohastada oma 2021. aasta andmeid tänapäevaga, näiteks küsida parimaid lennupakkumisi või teha mahukatest andmetest mõne minutiga analüüse ja kokkuvõtteid.

Vähem kui aastaga hakkas ChatGPT nägema, kuulama ja rääkima ehk 2023. aasta septembri lõpust saad sellega suhelda piltide abil. Näiteks saadad pildi rattast ja küsid, kuidas sadulat alla lasta, või mis täpselt sellel 12 klassi keemiaõpiku pildil on), lasta ette lugeda unejuttu ning valida sellele ka hääl.

Kui soovid tehisintellekti õpingutega alustada, siis alusta ChatGPT-st, kuid arvesta, et maailmas on tuhandeid teisi AI lahendusi, seda eriti multimeedia teemadel, mida ChatGPT veel nii hästi ei tunne.

ChatGPT muutunud turundusmaailmas asendamatuks tööriistaks. Ennustan, et hiljemalt 2024. aasta sügisel ei võeta Eestis ühegi ettevõtte turundusse tööle inimest, kes seda kasutada ei oska.

Personaaltreeneri soovitused

Soovid olla kursis YouTube'i ja tehisintellekti (AI) viimaste arengutega? Liitu uudiskirjaga ja saad iga kuu ülevaate. 

AiVideo.EE