pincel app

Pincel.app on Eesti arendajate poolt loodud AI lahendus, mis Stable Fusioni abil aitab pilte muuta ja täiendada. Kui täpne olla, siis Martim Ramose nime taga peidab end minu kunagine Balti Filmi- ja Meediakooli ristmeedia magistriõppe kursavend, kellega koos tegime kunagi ka koos BFM-i lõputöö, kus olid FingerFolk ja muud asjad. 

Kui mul natuke rohkem raha oleks, siis võtaksin Martim Ramose minimaalselt 5k kuupalgaga enda jaoks homnepäev tööle, kuna selle tüübi ideed ja võimekus on paremad kui enamus Eesti veebiturundajatel. Timo Porval, Sven Nuum jt, jah, nii on.

Pincel.app on veebiplatvorm, mis teeb Stable Fusioni abil paljuski samu asju ja sama hästi või halvasti nagu teised platvormid. Kuna tegemist oli kursavennaga, siis sain asja tasuta proovida, Ühe variandi tulemused on sellised. 

Pincel.app lahenduses on veel mitmeid erinevaid variante, testisin esialgu vaid AI Portrat Makerit. Martim Ramose tegeliku nime ja kontakti avaldan selle kuu lõpus ainult nendele huvilistele, kes allolevas uudiskirja kutses oma e-maili jätavad. 

Personaaltreeneri soovitused

Soovid olla kursis YouTube'i ja tehisintellekti (AI) viimaste arengutega? Liitu uudiskirjaga ja saad iga kuu ülevaate. 

AiVideo.EE