AudioPen

AudioPen muudab räägitud mõtted selgeks tekstiks. Ka eesti keeles ehk tehisintellekt teeb su erinevates olukordades ja asukohtades (kasvõi tualetis) räägitud mõtted hetkega arusaadavaks. Mõnikord võid kirjutada oma häid või mitte-nii-häid mõtteid paberile või arvutisse, kuid enamus kordadel jäävad need tõenäoliselt salvestamata ja unustad ära.

Kujuta ette, et valmistad ette kõnet, tähtsat e-maili, blogipostitust või artiklit ja saad oma mõtted kiirelt tekstiks muuta. AudioPen teeb selle võimalikuks, luues tehisintellektiga kokkuvõtte, mida saad koheselt kasutada. Näiteks ka see postitus on saanud väikese AudioPen-i abi. Tekst sai palju parem, kui see, mille ma esialgu telefoni rääkisin. 

Lisaks võid sa oma eestikeelse jutu tekstipõhise kokkuvõtte saada ka inglise, hispaania või mitmes muus keeles. Seda ka tasuta versioonis. 

Tasuta versioonis saad luua kuni 10 kokkuvõtet (siis pead hakkama kustutama) ning ühe mõtte salvestuse pikkus võib olla kuni 3 minutit.

Tasulises versioonis (75 USD aastas või 120 USD 2 aastat) saad salvestada kuni 15-minutilisi mõtteid, laadida üles helifaile, valida kokkuvõtte kirjastiili ja pikkust, laadida oma jutt alla, panna salvestus vahepeal pausile jne.

Kui soovid samuti tasulist versiooni, siis ostmisel kasuta koodi “REIGO20” ja saad 20% hinnast alla. Tasuta või tasuline – proovi igal juhul järele.

Personaaltreeneri soovitused

Soovid olla kursis YouTube'i ja tehisintellekti (AI) viimaste arengutega? Liitu uudiskirjaga ja saad iga kuu ülevaate. 

AiVideo.EE