150.- USD video editeerimise programm. TASUTA.

Veel vähem kui nädala ehk kuni 4. veebruarini jagavad FXHOME nime taga olevad Briti tasutaga filmi-, sotsiaalmeedia ja prorammerimise tegijad tasuta oma HitFilm 2 Express video editeerimise tarkvara, mille igapäevane hinnasilt on 149.- USD.

HitFilm 2 Express

Kui oled videomontaažis algaja või juba oskad natuke asja, kuid programmidest kasutad vaid iMoviet või MovieMakerit, siis ära edasi loe – lae tasuta ja legaalselt alla keskklassi video editeerimise tarkvara, millel on mitmeid Hollywoodi-stiilis eriefekte.

httpv://www.youtube.com/watch?v=c5RqiWoiMxY

Programmi tutorialeid leiab HitFilmsi YouTube kontolt, vaata näiteks kuidas teha oma Supermani video:

httpv://www.youtube.com/watch?v=XL57ayTe39M

Kus on konks või kala?

Programmi allalaadimiseks pead seda eelnevalt Facebooki või Twitteri kaudu sõpradele jagama. Skeptilisemad huvilised võivad teha seda teha ka mõne oma fake-konto kaudu.

Lisaks tuleb luua konto, sest registreerimisel saadud kood tuleb koos programmi esimesel käivitamisel koos e-maili ja valitud parooliga aktiveerida. Samas nõutakse viimast ka mitmete teiste tasuliste programmide kaudu.

Tõenäoliselt seisneb tarkvara tasuta jagamise konks selles, et soovitakse seda laiadele massidele pakkuda, lootes, et peale programmiga kohanemist tekiks osadel kasutajatel huvi ka advanced versiooni ehk HitFilms 2 Ultimate vastu (299/399.- USD).

Premiere ElementsSamas on HitFilms 2 Express täislahendus, mitte selle demo või trial versioon. Kiire test näitas, et tegemist on tavakasutaja Adobe Premiere Elements 12 sarnase programmiga, mida kuni 7. veebruarini pakutakse 69.- USD hinnaga (tavahind 99.- EUR).

Seega, kui soovid legaalselt ja tasuta keskklassi videomontaaži tarkvara, millel ka teatud eriefektide lisamise võimalused, siis soovitan programm alla laadida ning mõned tunnid sellega tutvumiseks planeerida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian