Videoturundus.ee | 15 000.- EUR Eesti filmi ristmeedia projektile
9112
post-template-default,single,single-post,postid-9112,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
 

Blog

15 000.- EUR Eesti filmi ristmeedia projektile

  |   Eesti film, Ristmeedia, Videoturundus

Eesti Filmi Instituut kuulutas välja esimese filmipõhiste rist- ja transmeedia arendustoetuste vooru kogusummas 15 000.- EUR. Taotluste esitamise tähtaeg on 23.09.2013.

Toetuse taotlusvormis on näidete varal selgitatud lahti rist- ja transmeedia projektide olemus ning muid piiranguid, peale selle, et projekt on juba olemasoleva või planeeritava filmiga seotud, ei ole.

Sellest, et Eesti filmid kasutavad väga vähe teisi platvorme, et oma (filmi)lugu rääkida ja arendada, analüüsisin lühidalt juba eelmisel aastal kui vaatasime 9 tuntud Eesti filmi turundust internetis.

Projekti põnevaim osa tuleb tõenäoliselt oktoobris, kui toimub avalik pitching, kus kandideerijatel on võimalus oma mõtteid ja projekte selgitada.

NB: VideoTurundus.ee osales taotluse väljatöötamisel ning on nõus tasuta kaasa aitama Eesti filmiettevõtetel taotlusele kandideerimisel (kuni 22.09.2013).