Videoturundus.ee | YouTube avas juba teise tasuta filmistuudio
7057
post-template-default,single,single-post,postid-7057,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
 

Blog

YouTube avas juba teise tasuta filmistuudio

  |   Videoturundus, YouTube

Samal ajal kui uus MySpace on endiselt ehitusjärgus, avas YouTube sel esmaspäeval juba teise YourSpace ehk “loova filmistuudio”, kus  sisuloojatel on võimalik tasuta kasutada ruume ja tehnikat videote tootmiseks ning kus toimuvad ka töötoad, õppeklassid ja muud sündmused.

Esimene kasutajatele mõeldud filmistuudio loodi YouTube poolt sel aastal enne olümpiamänge Londonis, selle tutvustusvideo leiad:

Teine, ligi 41 000 ruutmeetri suurune endine helikopteri garaaž, avati esmaspäeval LA-s, mis samuti on YouTube partner progammis osalevatele sisuloojatele tasuta.

Soovijad peavad vastama mitmetele nõuetele ning täitma listi vajaminevatest detailidest.

Eestis?

YouTube tasuta filmistuudiotest võime Eestis vaid unistada ja sedagi palju aega hiljem kui partner programm siin avalikuks saab.

Ettevõtlikumad filmitudengid võiksid aga avada oma uue meedia videostuudio, mis toodaks ise ja pakuks huvilistele võimalust kasutada ruume ja tehnikat internetipõhiste videote tootmiseks. Näiteks hiljuti sai kinnitust, et YouTube staare koondav Maker Studio sai maailma ühelt suuremalt meediakorporatsioonilt Time Warner 40 miljoni dollarise rahasüsti.