Videoturundus.ee | Videopostkaart jõuludeks Rootsi Postilt
4412
post-template-default,single,single-post,postid-4412,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
 

Blog

Videopostkaart jõuludeks Rootsi Postilt

  |   Videoturundus

Eelmisel reedel sai antud 7 soovitust pühade videotervituseks, täna lisandub sellele Rootsi Posti “Christmas Cards on Wheels” (xmasonwheels.com) projekt, mis võimaldab väga atraktiivsel viisil ise jõulupostkaart teha ning saata.

Rootsi Posti jõulupostkaardi erilehelt saab osaleja jälgida live-video vormis toimuvat, teha pilt-postkaarti Jõuluvanast, päkapikkudest, jõulusigadest ja lisaks sotsiaalmeedias jagamisele on võimalik, pilt koos personaalse tervitusega ka füüsilisel kujul sõbrale saata.

See, et õ-tähte jõulutervitusse sisse ei saa panna, õnneks või kahjuks meid ei häiri, sest maksesüsteem on vaid rootsikeelne ning imelikul kombel ei ole ka inglisekeelne postkaardi saatmise erileht lingitud Rootsi Posti “In English” lehele.

Rongi peal sõitev live-kaamera võimaldab teha pea iga pildi erinevatest nurkadest, veelgi enam Facebooki kaudu sisse logides saad tegevust rongijuhina teatud määral ise muuta (vahetada küünalde värvi, kutsuda “lapsed” tuppa jne).

Allolevat behine the scenes video näitab ja räägib, kuidas ja kellepoolt asi tehtud sai:

Anna allolevalt teada mis arvad või kas vähemalt meeldis?