Valimised 2011: Poliitik – tee endast video!

httpv://www.youtube.com/watch?v=r2drIF-XSBg

Vähem kui kahe kuu pärast on selge meie järgmise Riigikogu koosseis. Sellel nädalal kinnitavad mitmed erakonnad oma valimiste programmid, kuid juba mõnda aega kaunistavad meie linnatänavaid ühelauselised valimisloosungid.

Välireklaam ei saagi olla sisukas, sest sedasi see ei toimi. Kodulehtedele ülespandud vali(tsemis)programmid räägivad küll mõnda erakonna kohta, kuid ütlevad vähe konkreetse kandidaadi kohta.

Hea kandidaat – tee endast video!

Internetivideo on kõige lihtsam ja taskukohasem viis oma seisukohtade tutvustamiseks ning lubaduste andmiseks. Video on kõige vahetum viis oma valijatega “kohtuda” juhul kui sul selleks reaalselt aega või võimalust ei ole.

Riigikogu kandidaat – tee endast video, jaga oma mõtteid internetis. Kui sinu mõtted on head, siis jagame seda oma sõpradele ja sa “kohtud” oma uute ja vanade valijatega siis kui valijatel on aega.

Jäta parem mõni plakat panemata või flyer trükkimata, aga tee sisukas video, kus räägid 5-10 minutit miks ma peaksin just sind valima ja saad kindlasti palju valijaid juurde.

Alusta juba täna, sest juba pärastlõunaks võid sa olla 24h vaadatavas Foorumi saates. Ära lase ennast häirida, et seda vaatavad ka Võsareporteri fännid.

Kui sul pole aega või vahendeid videot ise teha, siis saad selle tellida videoturundus.ee kaudu!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian