Videoturundus.ee | OK Go, again!
14350
post-template-default,single,single-post,postid-14350,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
 

OK Go, again!

  |   Meelelahutus, Videoturundus, YouTube

USA alternatiivrockibändi OK Go uus hitt on koostöös Morton Saltiga loodud “The One Moment“. Kui algul suunasid bändiliikmed videot vaatama oma Facebooki lehelt ehk üle 230 miljoni vaatamisega YouTube kanalil oli see peidetud, siis eile tehti see avalikuks ka YouTubes.

Video teeb eriliseks asjaolu, et 4-minutilise video tegelik pikkus on vaid 4,2 sekundit.

Video tegemisel osales üle 100 inimese ning seda filmiti 2 nädalat. Kuigi kaadritest võib jääda mulje, et klipp on tehtud ühe võttega, on see kokku pandud siiski 7 kaamerast.

OK Go tegemistest olen kirjutanud ka varem, nende tänaseni kuulsaim video on üle 54 miljoni vaatamise kogunud Rube Goldbergi masina stiilis filmitud “This Too Shall Pass”

Võimalik, et parim õppetund OK Go tegemistest on fakt, et pea kõik nende videod on tehtud koostöös mõne ettevõtte või organisatsiooniga. Erand pole ka viimane video ning selles nähtavad lahendused. Loe lähemalt #WalkHerWalk lehelt.

OK GO … again!